Cart
Loading...
Loading... 39868-E39
Single Solid Metal Rear Door with Seal for ZetaFrame®Cabinet; for 48U x 29.5"W (750 mm) Cabinet; Glacier White
MSRP $777.51
| Cabinet Width | 29.5"W (750 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 48U |
| Height | 79.5" (2019 mm) 48U |
| Width | 29.5" (749 mm) |
| Depth | 1.6" (40 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35" (89 cm) |
| Ship Length/Depth | 231" (5867 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 60.4 LB (27.4 kg) |







