Cart
Loading...
Loading... 39746-716
Top Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 23.6"W x 47.2"D (600 mm x 1200 mm) Cabinet; 4 Cable Openings; Black
MSRP $321.24
| Cabinet Width | 23.6"W (600 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 47.2" (1199 mm) |
| Height | 1.1" (27.94 mm) |
| Width | 23.6" (599 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 50" (127 cm) |
| Ship Length/Depth | 66" (1676 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 17.3 LB (7.85 kg) |



