Cart
Loading...
Loading... 39746-734
Top Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 29.5"W x 31.5"D (750 mm x 800 mm) Cabinet; 4 Cable Openings; Black
MSRP $318.91
| Cabinet Width | 29.5"W (750 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 31.5" (800 mm) |
| Height | 1.1" (27.94 mm) |
| Width | 29.5" (749 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 33" (84 cm) |
| Ship Length/Depth | 81" (2057 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 21 LB (9.53 kg) |



