Cart
Loading...
Loading... 39746-750
Top Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 29.5"W x 47.2"D (750 mm x 1200 mm) Cabinet; 4 Cable Openings; Black
MSRP $391.07
| Cabinet Width | 29.5"W (750 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 47.2" (1199 mm) |
| Height | 1.1" (27.94 mm) |
| Width | 29.5" (749 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 50" (127 cm) |
| Ship Length/Depth | 81" (2057 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 20.7 LB (9.39 kg) |



