Cart
Loading...
Loading... 39746-E10
Top Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 23.6"W x 41.3"D (600 mm x 1050 mm) Cabinet; 4 Cable Openings; Glacier White
MSRP $307.27
| Cabinet Width | 23.6"W (600 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 41.3" (1049 mm) |
| Height | 1.1" (27.94 mm) |
| Width | 23.6" (599 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 44" (112 cm) |
| Ship Length/Depth | 66" (1676 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 16.1 LB (7.3 kg) |



