Cart
Loading...
Loading... 39746-E29
Top Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 27.6"W x 43.3"D (700 mm x 1100 mm) Cabinet; 4 Cable Openings; Glacier White
MSRP $353.83
| Cabinet Width | 27.5"W (700 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 43.3" (1100 mm) |
| Height | 1.1" (27.94 mm) |
| Width | 27.6" (701 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 46" (117 cm) |
| Ship Length/Depth | 76" (1930 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 18.9 LB (8.57 kg) |



