Cart
Loading...
Loading... 39746-E44
Top Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 29.5"W x 41.3"D (750 mm x 1050 mm) Cabinet; 4 Cable Openings; Glacier White
MSRP $363.14
| Cabinet Width | 29.5"W (750 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 41.3" (1049 mm) |
| Height | 1.1" (27.94 mm) |
| Width | 29.5" (749 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 44" (112 cm) |
| Ship Length/Depth | 81" (2057 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 19.2 LB (8.71 kg) |



