Cart
Loading...
Loading... 39746-E59
Top Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 31.5"W x 39.4"D (800 mm x 1000 mm) Cabinet; 4 Cable Openings; Glacier White
MSRP $353.83
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 39.4" (1001 mm) |
| Height | 1.1" (27.94 mm) |
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 42" (107 cm) |
| Ship Length/Depth | 86" (2184 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |



