Cart
Loading...
Loading... 39746-E61
Top Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 31.5"W x 41.3"D (800 mm x 1050 mm) Cabinet; 4 Cable Openings; Glacier White
MSRP $363.14
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 41.3" (1049 mm) |
| Height | 1.1" (27.94 mm) |
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 44" (112 cm) |
| Ship Length/Depth | 86" (2184 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 20.2 LB (9.16 kg) |



