Cart
Loading...
Loading... 39746-E63
Top Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 31.5"W x 43.3"D (800 mm x 1100 mm) Cabinet; 4 Cable Openings; Glacier White
MSRP $377.11
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 43.3" (1100 mm) |
| Height | 1.1" (27.94 mm) |
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 46" (117 cm) |
| Ship Length/Depth | 86" (2184 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 21 LB (9.53 kg) |



