Cart
Loading...
Loading... 39746-E67
Top Panel with Grommets for ZetaFrame®Cabinet; for 31.5"W x 47.2"D (800 mm x 1200 mm) Cabinet; 4 Cable Openings; Glacier White
MSRP $391.07
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 47.2" (1199 mm) |
| Height | 1.1" (27.94 mm) |
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 50" (127 cm) |
| Ship Length/Depth | 86" (2184 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 21.8 LB (9.89 kg) |



