Cart
Loading...
Loading... 12334-723
Fixed Shelf; 23"W x 24"D (610 mm); Non-Vented; Black
MSRP $220.72
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | Non-Vented |
| Color | Black |
| Depth | 24" (610 mm) |
| Height | 3.5" (88.9 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 29" (74 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 10 LB (4.54 kg) |