Cart
Loading...
Loading... 12336-119
Fixed Shelf; 19"W x 18"D (460 mm); Non-Vented; Gray
MSRP $200.56
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | Non-Vented |
| Color | Gray |
| Depth | 18" (457 mm) |
| Height | 3.5" (88.9 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 29" (74 cm) |
| Ship Length/Depth | 71" (1803 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |