Cart
Loading...
Loading... 14070-719
Fixed Shelf; non-vented; 19"W (482.6 mm) x 29"D (740 mm); UL Listed; Black
MSRP $248.49
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | Non-Vented |
| Color | Black |
| Depth | 29" (737 mm) |
| Height | 3.5" (88.9 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 74" (1880 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |