Cart
Loading...
Loading... 14072-119
Fixed Shelf; vented; 19"W (482.6 mm) x 29"D (740 mm); UL Listed; Gray
MSRP $298.24
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | Vented |
| Color | Gray |
| Depth | 29" (737 mm) |
| Height | 3.5" (88.9 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 89" (2261 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |