Cart
Loading...
Loading... 12573-119
Low Profile Fixed Shelf; 19"W x 17.5"D; Solid Shelf; Gray
MSRP $160.08
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | Low Profile Fixed Shelf; Non-Vented, UL Listed |
| Color | Gray |
| Height | 1.75" (44.45 mm) |
| Depth | 36" (914 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 16 LB (7.26 kg) |
