Cart
Loading...
Loading... 12573-123
Low Profile Fixed Shelf; 23"W x 21.5"D; Solid Shelf; Gray
MSRP $149.76
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | Low Profile Fixed Shelf; Non-Vented, UL Listed |
| Color | Gray |
| Height | 1.75" (44.45 mm) |
| Depth | 36" (914 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24" (61 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 18 LB (8.16 kg) |
