Cart
Loading...
Loading... 14435-C00
Air Dam; Z4-Series SeismicFrame; 23.6" (600 mm) W x 40U; Black
MSRP $364.83
| Width | 21.3" (541 mm) |
| Height | 77.56" (1970.024 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 7.7" (196 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 99" (2515 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 12.13 LB (5.5 kg) |
