Cart
Loading...
Loading... 14435-C02
Air Dam; Z4-Series SeismicFrame; 31.5" (800 mm) W x 40U; Black
MSRP $399.24
| Width | 29.2" (741 mm) |
| Height | 77.56" (1970.024 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 7.7" (196 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 99" (2515 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 13.86 LB (6.29 kg) |
