Cart
Loading...
Loading... 14435-C03
Air Dam; Z4-Series SeismicFrame; 31.5" (800 mm) W x 43U; Black
MSRP $416.46
| Width | 29.2" (741 mm) |
| Height | 82.8" (2103.12 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 7.7" (196 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 14.31 LB (6.49 kg) |
