Cart
Loading...
Loading... 14435-E01
Air Dam; Z4-Series SeismicFrame; 23.6" (600 mm) W x 43U; Glacier White
MSRP $401.17
| Width | 21.3" (541 mm) |
| Height | 82.8" (2103.12 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 7.7" (196 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 12.6 LB (5.72 kg) |
