Cart
Loading...
Loading... 38649-747
Air Dam Kit for ZetaFrame Cabinet; for 45U x 23.6"W (600 mm) Cabinet; Black
MSRP $317.71
| Cabinet Width | 23.6"W (600 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 45U |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel, Plastic |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 97" (2464 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 9.5 LB (4.31 kg) |







