Cart
Loading...
Loading... 38649-754
Air Dam Kit for ZetaFrame Cabinet; for 52U x 23.6"W (600 mm) Cabinet; Black
MSRP $330.56
| Cabinet Width | 23.6"W (600 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 52U |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel, Plastic |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 114" (2896 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 9.8 LB (4.45 kg) |







