Cart
Loading...
Loading... 38649-772
Air Dam Kit for ZetaFrame Cabinet; for 48U x 31.5"W (800 mm) Cabinet; Black
MSRP $328.91
| Cabinet Width | 29.5"W (750 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 48U |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel, Plastic |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 11.6 LB (5.26 kg) |







