Cart
Loading...
Loading... 38649-777
Air Dam Kit for ZetaFrame Cabinet; for 42U x 29.5"W (750 mm) Cabinet; Black
MSRP $313.84
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 42U |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel, Plastic |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 10.9 LB (4.94 kg) |







