Cart
Loading...
Loading... 38649-E61
Air Dam Kit for ZetaFrame Cabinet; for 48U x 27.6"W (700 mm) Cabinet; Glacier White
MSRP $323.58
| Cabinet Width | 27.6"W (700 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 48U |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel, Plastic |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 10.6 LB (4.81 kg) |







