Cart
Loading...
Loading... 38649-E66
Air Dam Kit for ZetaFrame Cabinet; for 42U x 31.5"W (800 mm) Cabinet; Glacier White
MSRP $313.84
| Cabinet Width | 29.5"W (750 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height RMU | 42U |
| Country Of Origin | US |
| Material | Steel, Plastic |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 11.4 LB (5.17 kg) |







