Cart
Loading...
Loading... 39802-702
Air Director for ZetaFrame®Cabinet; for 29.5"W (750 mm) Cabinets with Vertical Exhaust Duct; Black
MSRP $244.41
| Width | 29.5" (749 mm) |
| Height | 12.2" (309.88 mm) |
| Depth | 9.6" (244 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 86" (2184 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 13.6 LB (6.17 kg) |







