Cart
Loading...
Loading... 39802-E01
Air Director for ZetaFrame®Cabinet; for 27.6"W (700 mm) Cabinets with Vertical Exhaust Duct; Glacier White
MSRP $230.45
| Width | 27.6" (701 mm) |
| Height | 12.2" (309.88 mm) |
| Depth | 9.6" (244 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Glacier White |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 76" (1930 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 12.9 LB (5.85 kg) |







