Cart
Loading...
Loading... 39802-E03
Air Director for ZetaFrame®Cabinet; for 31.5"W (800 mm) Cabinets with Vertical Exhaust Duct; Glacier White
MSRP $244.41
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Height | 12.2" (309.88 mm) |
| Depth | 9.6" (244 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Glacier White |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 86" (2184 mm) |
| Ship Height | 12" (30 cm) |
| Shipping Weight | 14.2 LB (6.44 kg) |







