Cart
Loading...
Loading... 13813-001
Ceiling Enclosure Fan Kit/Junction Box; for use with 13812-002 or 13812-003
MSRP $322.02
| Height | 6" (152.4 mm) |
| Width | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 38" (965 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |