Cart
Loading...
Loading... 39716-002
Equipment Mounting Rail Brush Kit for ZetaFrame®Cabinet; for 31.5"W (800 mm) Cabinet; Pack of 8; Black
MSRP $160.62
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Height | 6.4" (162.56 mm) |
| Width | 3.5" (89 mm) |
| Depth | 0.4" (10 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 2.2 LB (1 kg) |









