Cart
Loading...
Loading... 39731-002
Equipment Mounting Rail Grommet Kit for ZetaFrame®Cabinet; for 31.5"W (800 mm) Cabinet; Pack of 8; Black
MSRP $116.40
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Height | 6.2" (157.48 mm) |
| Width | 3.5" (89 mm) |
| Depth | 0.7" (18 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 1.8 LB (0.82 kg) |









