Cart
Loading...
Loading... 39133-001
Equipment Rail Grommet Kit; 1.8'' (46 mm) W x 5.3 " (135 mm) H; Black
MSRP $136.82
| Height | 5.315" (135 mm) |
| Width | 1.8" (46 mm) |
| Depth | 0.4" (9 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| BABA Compliant | No |
| Color | Black |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |