Cart
Loading...
Loading... 30024-503
Filler Panel; 3 RMU; 5.22"H (132.6 mm) x 19"W (482.6 mm) x 3/16"D (4.763 mm); Clear
MSRP $46.50
| Height | 5.2" (133 mm) 3U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | 3/16" (4.763 mm) Thickness |
| Color | Clear |
| Depth | 0.1875" (4.763 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 16" (41 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
