Cart
Loading...
Loading... 30024-511
Filler Panel; 11 RMU; 19.22"H (488.2 mm) x 19"W (482.6 mm) x 3/16"D (4.763 mm); Clear
MSRP $117.82
| Height | 19.2" (488 mm) 11U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | 3/16" (4.763 mm) Thickness |
| Color | Clear |
| Depth | 0.1875" (4.763 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |
