Cart
Loading...
Loading... 30024-E10
Filler Panel; 10 RMU; 17.47"H (443.7 mm) x 19"W (482.6 mm) x 3/16"D (4.763 mm); Glacier White
MSRP $119.80
| Height | 17.5" (444 mm) 10U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | 3/16" (4.763 mm) Thickness |
| Color | Glacier White |
| Depth | 0.1875" (4.763 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |
