Cart
Loading...
Loading... 30025-102
Filler Panel; 2 RMU; 3.47"H (88.1 mm) x 23"W (584.2 mm) x 3/16"D (4.763 mm); Gray
MSRP $48.98
| Height | 3.5" (88 mm) 2U |
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | 3/16" (4.763 mm) Thickness |
| Color | Gray |
| Depth | 0.1875" (4.763 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
