Cart
Loading...
Loading... 30025-E04
Filler Panel; 4 RMU; 6.97"H (177 mm) x 23"W (584.2 mm) x 3/16"D (4.763 mm); Glacier White
MSRP $71.13
| Height | 7" (177 mm) 4U |
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | 3/16" (4.763 mm) Thickness |
| Color | Glacier White |
| Depth | 0.1875" (4.763 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |
