Cart
Loading...
Loading... 30025-E06
Filler Panel; 6 RMU; 10.47"H (265.9 mm) x 23"W (584.2 mm) x 3/16"D (4.763 mm); Glacier White
MSRP $94.13
| Height | 10.5" (266 mm) 6U |
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | 3/16" (4.763 mm) Thickness |
| Color | Glacier White |
| Depth | 0.1875" (4.763 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 1" (3 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
