Cart
Loading...
Loading... 30025-E11
Filler Panel; 11 RMU; 19.22"H (488.2 mm) x 23"W (584.2 mm) x 3/16"D (4.763 mm); Glacier White
MSRP $151.88
| Height | 19.2" (488 mm) 11U |
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | 3/16" (4.763 mm) Thickness |
| Color | Glacier White |
| Depth | 0.1875" (4.763 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 24" (61 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |
