Cart
Loading...
Loading... 30026-101
Filler Panel; 1 RMU; 1.72"H (43.7 mm) x 19"W (482.6 mm) x 1/8"D (3.18 mm); Gray
MSRP $31.82
| Height | 1.7" (44 mm) 1U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | 1/8" (3.18 mm) Thickness |
| Color | Gray |
| Depth | 0.125" (3.18 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |
