Cart
Loading...
Loading... 30026-107
Filler Panel; 7 RMU; 12.22"H (310.4 mm) x 19"W (482.6 mm) x 1/8"D (3.18 mm); Gray
MSRP $86.21
| Height | 12.2" (310 mm) 7U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | 1/8" (3.18 mm) Thickness |
| Color | Gray |
| Depth | 0.125" (3.18 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
