Cart
Loading...
Loading... 30026-108
Filler Panel; 8 RMU; 13.97"H (354.8 mm) x 19"W (482.6 mm) x 1/8"D (3.18 mm); Gray
MSRP $95.61
| Height | 14" (355 mm) 8U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | 1/8" (3.18 mm) Thickness |
| Color | Gray |
| Depth | 0.125" (3.18 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 17" (43 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |
