Cart
Loading...
Loading... 30026-710
Filler Panel; 10 RMU; 17.47"H (443.7 mm) x 19"W (482.6 mm) x 1/8"D (3.18 mm); Black
MSRP $108.92
| Height | 17.5" (444 mm) 10U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | 1/8" (3.18 mm) Thickness |
| Color | Black |
| Depth | 0.125" (3.18 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |