Cart
Loading...
Loading... 30026-E04
Filler Panel; 4 RMU; 6.97"H (177 mm) x 19"W (482.6 mm) x 1/8"D (3.18 mm); Glacier White
MSRP $61.03
| Height | 7" (177 mm) 4U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | 1/8" (3.18 mm) Thickness |
| Color | Glacier White |
| Depth | 0.125" (3.18 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 1.8 LB (0.82 kg) |
