Cart
Loading...
Loading... 30027-112
Filler Panel; 12 RMU; 20.97"H (532.6 mm) x 23"W (584.2 mm) x 1/8"D (3.18 mm); Gray
MSRP $150.04
| Height | 21" (533 mm) 12U |
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | 1/8" (3.18 mm) Thickness |
| Color | Gray |
| Depth | 0.125" (3.18 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |
