Cart
Loading...
Loading... 30027-503
Filler Panel; 3 RMU; 5.22"H (132.6 mm) x 23"W (584.2 mm) x 1/8"D (3.18 mm); Clear
MSRP $52.38
| Height | 5.2" (133 mm) 3U |
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | 1/8" (3.18 mm) Thickness |
| Color | Clear |
| Depth | 0.125" (3.18 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
