Cart
Loading...
Loading... 30027-506
Filler Panel; 6 RMU; 10.47"H (265.9 mm) x 23"W (584.2 mm) x 1/8"D (3.18 mm); Clear
MSRP $82.47
| Height | 10.5" (266 mm) 6U |
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | 1/8" (3.18 mm) Thickness |
| Color | Clear |
| Depth | 0.125" (3.18 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 5 LB (2.27 kg) |
