Cart
Loading...
Loading... 39763-712
Side Panel for ZetaFrame®Cabinet; for 42U x 43.3"D (1100 mm) Cabinet; Solid; Black
MSRP $444.18
| Cabinet Frame Depth | 43.3" (1100 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 42U |
| Height | 31.7" (805 mm) 42U |
| Width | 1.1" (27 mm) |
| Depth | 39.8" (1010 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 43" (109 cm) |
| Ship Length/Depth | 91" (2311 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 36.9 LB (16.74 kg) |







